Bütçenize ve Tarzınıza Uygun: Activeraile Henüz Tanışmadınız Mı?

Her alanda olduğu gibi spor giyimde de tercihleri belirleyen önemli bazı kriterler var. Günlük veya resmi giyimden farklı olarak spor giyimde rahatlık çok daha ön planda. Tercihler konusunda ise maliyet ve stil özellikleri oldukça etkilidir. Günümüzde sporcu kıyafetleri sadece spor yaparken kullanılmıyor. Günlük giyimde, hatta bazen davetlerde bile sporcu giysileriyle karşılaşabiliyoruz. Bütçemize ve tarzımıza uygun spor giysiler birçok alanda kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı oluyor.

Kadın spor giyiminde ülkemizin parlayan markalarından biri olan Activera markası, özellikle sporcu sütyeni ve spor tayt kategorilerinde çok başarılı. Spor yaparken veya günlük giyimde kullanabileceğiniz bu ürünler yumuşak dokusuyla bedeni ikinci bir deri gibi kaplıyor. Vücudu toparlayan ve kadınlara kendilerini daha çekici hissettiren Activera ürünleri, fiyat bakımından da rakiplerine oranla daha avantajlı.

Deneyimli Kadro ve Uzman Ekip

Activera’nın arkasında hazır giyim alanında 30 yıllık bir deneyime sahip Erateks uzmanlığı var. 1992 yılında Erhan Vatan tarafından kurulan Erateks, aradan geçen süreçte önemli deneyimler kazandı. Süblimasyon, ısı transfer baskı ve konfeksiyon üretimine ciddi yatırımlar yaptılar. Üretimin yanı sıra ihracatta da önemli başarılara imza attılar. 10’dan fazla ülkeye yaptıkları ihracatlar sayesinde ülkemizi yabancı pazarlarda başarıyla temsil ettiler. Ve tabii markalaşmaya da önem verdiler.

Erateks’in ilk markası olan Activera, Erhan Vatan ile eşi Özgür Vatan’ın imzasını taşıyor. Markanın doğuşu, eşine yardımcı olmak için Özgür Hanım’ın kariyerini sonlandırmasıyla başlıyor. Eşine verdiği destek Erateks uzmanlığıyla birleşince ortaya birbirinden güzel tasarımlara sahip Activera ürünleri çıkmış.

Daha Uygun Fiyata Daha Farklı Stiller

Bundan birkaç on yıl öncesine kadar ülkemizde hazır giyim alanında imkanlar sınırlıydı. Üretim tesislerinin sayısı az, sunduğu çeşitlilik yetersizdi. 2000’li yıllarda ülkemizde hazır giyim alanında pek çok yatırım hayata geçti. Bu süreçte Erateks de yatırımlarını artırdı. Yeni tesisler kurdu. Güçlenen uzman kadrosuyla birlikte sektörde oluşan ihtiyaçları karşılamaya çalıştı. Aynı zamanda da maliyet avantajı sağladı.

Hazır giyimde en önemli girdi kalemi olan pamuk konusunda ülkemiz oldukça avantajlı. Ne var ki pamuklu giysiler her alanda beklentileri karşılamaya yeterli olmayabiliyor. Özellikle spor giyim söz konusu olduğunda pamuğa oranla polyester ve elastan çok daha iyi bir seçimdir. Tümüyle pamuk giysiler çok terletir ve çabuk yıpranır. Üstelik üretim maliyetini artırır. Oysa polyester ve elastan kumaşlar spor giyim için daha uygundur. Teri hapseden bu kumaşlar vücudu sıkılaştırır. Ter nedeniyle tahriş oluşmasını önler. Bu özelliklere sahip Activera ürünlerini spor aktivitelerinin yanı sıra günlük giyimde de tercih edebilirsiniz. Örneğin yüksek bel sporcu taytı, dikişsiz spor sütyen, dikişsiz tayt gibi kombinlerle kendinize farklı stiller yaratabilirsiniz.

Amerikalı Kadınların Tercihi Activera

Activera markasının tarihçesinde dikkat çeken konulardan biri de satışlara ilk olarak amazon.com’da başlamış olmalarıdır. Online satış yoluyla giriş yaptıkları Amerikan pazarında Activera ürünleri kadınlara spor giyimde farklı çözümler sundu. Bu ürünler spor bra yani sporcu sütyeni ve spor tayt kategorilerinde büyük ilgi gördü. Spor yapan kadınların aktiviteler sırasında zor anlar yaşamalarını önleyen çözümleri Activera’yı yabancı markalarla rekabet edebilir hale getirdi.

Henüz Activera ürünleriyle tanışmadıysanız bu ürünleri mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Yüksek belli tayt, bisikletçi tayt, dikişsiz spor sütyen gibi birçok başlıkta Activera uzmanlığına hayran kalabilirsiniz. Ürünleri incelemek için Activeraweb adresini ziyaret edebilirsiniz. Üstelik ilk alışverişinizde sepette %10 Hoş Geldin indirimi de mevcut.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir