Bu Yılın Trend Gümüş Yüzük Modelleri 2018

Şık ve vazgeçilmez takılar arasında yer alan gümüşler son yıllarda altındaki fiyatların da artmasıyla fazlaca tercih edilmeye başlandı. Gümüş ürünlerin altınlardan en önemli artısı ise çeşidinin fazla olması ve fiyatının uygun olmasıdır. Eğer farklı takıları seven biriyseniz altına tonlarca para vermeyerek altın kaplama gümüş ürünler satın alarak muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gümüş yüzük ürünleri tasarlanırken altın ürünlerden ilham alınarak tasarlanmaktadır. Son yıllarda sıkça rağbet gören gümüş tektaş yüzük ürünleri de gümüş madeninin önemini bir kat daha arttırmaktadır.

Gelelim 2018 yılında trend olan gümüş yüzük modellerine. Listemizin başında tabii ki tektaş yüzük ürünleri yer alıyor. Rozalinda olarak da bilinen tektaş yüzük modeli 14 ayar altın kaplama ve elmas montür işçilik ile üretildiği için hem fazlaca seviliyor hem de uzun yıllar tercih edilebiliyor.

Bir diğer trend yüzük modeli de beştaşlar. Ama bu beştaşlar bildiğiniz gibi bir beştaş değil. Prenses tacı beştaş olarak biliniyor. Taşlarının dizilişi tıpkı prenseslerin tacının ihtişamı gibi özenle üretilmiş. Parlaklığı ise gözünüze muhteşem bir ışıltı katıyor. En önemlisi ise taşlarının muazzam büyüklüğü.

Yüzük denilince akla tabii ki tamtur yüzükler de geliyor. 2018 yılında fazlaca trend olmuş Google arama motorunda aranma rekorları kırmış tamtur yüzükler özellikle nişanlı çiftler için muhteşem bir seçim. Sade alyans yerine taşlı ve estetik görünümlü bir gümüş yüzük modeline sahip olmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda.

Dördüncü ve sonuncu yüzük modelimiz ise daha önce belki adını duymadığınız bir model. Papatya yüzük son yılların en beğenilen en farklı yüzük modelleri arasına girme yolunda. Üzerindeki taşların tıpkı papatyayı andırması ve muhteşem bir görünüme sahip olması nedeniyle fazlaca tercih ediliyor. Özellikle evli bayanların en fazla beğendiği yüzükler arasında yer alması da önemli bir detaydır.

2018 yılının en beğenilen gümüş yüzük modellerini Mia Vento katkılarıyla sizin için inceledik. Bu yüzük modellerini satın almak isterseniz Mia Vento web sitesini ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla kapıda ödeme ve kredi kartına 9 taksit seçenekleriyle güvenle satın alabilirsiniz. Üstelik en geç 3 iş günü içerisinde ürününüz size özel kutusuyla teslim ediliyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir