Bu Yılın En Trend Gençlere Özel Çizgili Tunik Kombinleri

Bu yaz mağazaların vitrinlerinde görmeye alıştığımız tek desen çizgililer. Tesettür modasına hızlı bir giriş yapan çizgili kumaşlar popüler olmasına rağmen kombinlemesi pek de kolay olmayan parçalar. Çizgili kumaşların en sık kullanıldığı kıyafetler tunikler. Hem tesettür modasında çok tercih edilmesi hem de çizgili desenin çok yakışması nedeniyle tunikler kullanım açısından çok uygun. İster açık olun ister tesettürlü bu çizgili kumaşlardan tasarlanmış kıyafetlere dolabınızda geniş bir yer açın.

cizgili-tesettur-tunik-kombin-onerisi

Yaz aylarına, masmavi gökyüzü ve ışıl ışıl denize gönderme yapan fotoğraftaki tunik en kolay kombinlenebilecek parçalardan biri. Mavi tonlarının faal olarak kullanıldığı bu tunikte yaka kısmı ters çizgiler haline getirilmiş ve bu haliyle oldukça dikkat çekici. Salaşlığın gözde olduğu yaz mevsiminde bu tuniğinizi bol kesip gri kırçıllı desenli pantolonlarla kombinleyebilir, zıtlık oluşturması ve soluk göstermemesi için toprak tonlarında şallar kullanabilirsiniz. Şalınıza uyacak renkte kullanacağınız saat de aksesuar olarak oldukça uygun olacaktır.

genc-tunik-kombinleri

Özellikle genç yaştaki tesettürlü kadınlar arasında popüler olan panço tarzı tuniklerde de çizgi desenleri sık sık kullanılıyor. Boylarının yeterince uzun olması nedeniyle skinny jean pantolonlarla kombinlenen bu panço tunikleri pudra tonlarında stiletto ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Koyu renk çizgili desenlerde kıyafet göz yorucu olacağından şalınızı koyu renk tonlarında ve düz, sade olarak tercih etmeniz dış görünümünüz açısından çok daha makul olacaktır. Yukarıdaki fotoğrafta sağda gördüğünüz gibi daha ince çizgili ve sade tunikler kilo olarak daha az olan bayanlar için ideal. Beldeki kemeri nedeniyle beli ince olan bayanlar için uygun olan bu modellerde canlı renklerde şallar tercih edebilir, çantalarınızı da şalınıza uygun tonlarda seçebilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir