Botoks ve botoks ile yapılan tedaviler

Botoks Ankara kliniğimiz olan DrDerm Polikliniğinde uzun yıllardan beri yapılmakta olan medikal uygulamaların başında gelmektedir. Botoks uygulaması yaklaşık 30 yıldan beri dünyada kullanılmakta olan ve estetik amacının yanı sıra bazı tedavilerde de önemli başarılara imza atan önemli uygulamalardan biridir.

Botoksun etken maddesi nedir?

Botoks maddesi aslında oldukça özel bir bakteriden elde edilmekte olan ve ayını zamanda bir protein olma özelliğini taşıyan nörotoksindir.

Botoks ne işe yarar?

Botoks Ankara kliniğimizde uzun yıllardan beri var olan ve cildimizde bulunan derin ya da orta kırışıklıkların cerrahi bir işleme gerek kalmadan giderilmesine yardımcı olan kozmetik bir üründür.

Ankara Terleme Tedavisi alanında da oldukça önemli başarıları bulunan botoks uygulamasına ayrı bir önem göstermekte ve neredeyse tüm klinik ve hastanelerinde bu uygulamaya yer vermektedir. DrDerm polikliniği de Ankara terleme tedavisi alanında hizmet veren klinikler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Botoks ile terleme tedavisi ne zaman etkisini gösterir?

Botoks ile yapılmakta olan terleme tedavisi yaklaşık 3 gün ile 1 hafta arasında etkisini göstermektedir ancak asıl istenilen tam etki ise 10 gün içerisinde netleşmektedir. Botoks uygulaması ile gerçekleştirilen terleme tedavisinin kalıcılık süresi ise ortalama 1 yıl kadar kalabilmektedir.

Tedavinin kalıcılığı farklılık gösterir mi?

Ankara terleme tedavisi alanında uzman olan doktorlarımız eşliğinde kliniğimizde yapılabilen bu tedavinin kalıcılık süresi yaklaşık 1 yıl kadar olsa da kişiye göre az da olsa farklılıklar gösterebilmektedir.

Botoks fiyatları ise yine kliniğimizde mutlaka doktorlarımız ile yapılan ilk muayene sonrasında belirlenmekte ve hastalara bilgi verilebilmektedir. Aksi halde muayene olmadan bilinçsiz bir şekilde kliniğimizde kesinlikle fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır.

Botoks fiyatları nasıl belirlenir?

Botoks fiyatları her kliniğe ve işlemin yapılacak olan kişinin bölgesine ve amacına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle de fiyatlandırma öncesinde kliniğimize gelerek muayene olunması önemlidir ve gereklidir.

Sizler de muayene randevusu için www.drderm.com.tr internet sayfamızı ziyaret edebilir ve iletişim numaralarımızdan bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir