Bilenler Tesbih Çeşitleri ve Setleri

İbadetlerimizi gerçekleştirirken kullandığımız tesbihler farklı çeşitler ile hazırlanıyor. Tesbih çeşitleri ile ilgili olarak yüzlerce farklı model ve seti bulabileceğiniz Bilenler adresi farklı renklere ve modellere sahip tespihi beğeninize sunuyor. Seccade, başörtüsü, Yasin-i Şerif gibi farklı ürünler ile hazırlanan setler aynı zamanda mevlitleriniz için kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Kendiniz için, sevdikleriniz için ya da mevlitlerinizde dağıtmak için seçimlerinizi yaparak adresten anında sipariş vermeniz mümkün.

Tesbih Modelleri Nelerdir?

Bilenler ibadetlerimizi yerine getirmek için kullanabileceğimiz seccade ve tesbih çeşitleri ile yüzlerce ürünü beğenimize sunuyor. Farklı desenleri, renkleri ve kumaş dokuları ile sitede yer alan seccadelerin yanı sıra tesbih modelleri de taşların özellik, renkleri, imameleri ile farklılıkları bizlere sunuyor. Kişiye özel olarak hazırlanan tasarımların yanı sıra dilerseniz mevlitlerde dağıtılmak üzere metal üzerine yazılı olarak da yer alan modelleri de tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak satın almak ya da kendinize satın almak için modeller arasında seçim yapmanız yeterli. 99’lu olan modellerin yanı sıra 33’lü olan modellerde yer alıyor. Aynı zamanda hediye olarak sunulmak üzere seccadeli tesbih, başörtülü tesbih, Yasin-i Şerifli tespih gibi setler de listede bulunuyor. Asetat kutuda yer alan modellerde ayrıca süslemelere de yer verilmiş.

Tesbih ve Tesbih Seti Online Sipariş

Bilenler adresinde yer alan tesbih çeşitleri farklı zevk ve beğenilere olarak yer alıp aynı zamanda ihtiyacınıza özel olarak da satın almanız mümkün. Sitede yer alan model ya da setlerden beğendiğinizi kişiye özle olarak sipariş verebilirsiniz.

Siteden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde 100 TL ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti de ödemezsiniz. Yurt içi gönderimlerinin yanı sıra yurt dışına da ürün gönderimi yapmakta olan Bilenler aynı zamanda hızlı kargo hizmetini sunuyor. Kredi kartı ile ya da kapıda ödeme seçeneği ile satın adlığınız ürünlerin ödemesini gerçekleştirmeniz mümkün. Sitede yer alan tesbih çeşitlerini ya da hazır setleri incelemek, kişiye özel ürünler hakkında bilgi alarak kendi ürününüzü sipariş vermek için https://www.bilenler.com.tr/Tesbih-cesitleri-modelleri-ve-fiyatlari  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir