Beşiktaş Icrypex ABD’li Kısa Forvet Trevan Bluiett Transfer İşlemlerini Gerçekleştirdi!

Beşiktaş Icrypex Erkek Basketbol Takımında yeni sezon kadrosuna güçlü isimleri sokmak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Siyah beyazlı takım için resmi site üzerinden yapılan açıklamalarda Amerikalı basketbol oyuncusu olan Trevon Bluietti’nin transfer işlemlerinin gerçekleştirildiği söylenmiştir. betpastakip

Siyah beyazlılar kulübünde internet sitesinden yaptığı açıklama neticesinde transferi onaylamışlardır. Trevon Buiett aynı zamanda NBA g-League takımlarından olan Salt Lake City Star üzerinde forma giymiştir. Kısa forvet olarak görev yapan Bluiett 26 yaşında 1,98 boya sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

Trevon Bluiett Yakından Tanıyın

Kendisi 5 Kasım 1994 doğumludur. Genç oyuncu kısa forvet oyuncusudur. Xavier Üniversitesinden 2018 yılı içerisinde mezun olmuştur. Ardından burada bulunduğu son yılında 33 karşılaşma ile görev almıştır. Bu karşılaşmalarda 19.3 sayı, 5.5 ribaund ve 2.5 asist ortalamalarına sahiptir.

Daha sonrasında 2018 ve 2019 sezonunda NBA takımlarından New Orleans Pelicans ile sözleşme imzalamıştır. Ardından da G-League ekibi olan Westchester Knicks içerisinde forma giymiştir. Burada da toplam 17 karşılaşma ile görev almıştır. 11.5 sayı, 4 ribaund ve 1.5 asist ile ortalamaları dikkat çeker.

Sezonun devamında bir başka G-Leagur olan Salt Lake City takımında da başarılı işlere imza atmıştır. Burada toplam 7 maça çıkmıştır. Sonucunda ise 13.9 sayı, 4.7 ribauns ve 2.3 asist ortalamalarına sahiptir. Şimdi ise yeni sezonda Beşiktaş ile birlikte adım atmaya devam ediyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir