Bemiks Ampül Saça Nasıl Uygulanır?

Kadınların en güzel aksesuarları saçlarıdır. Her kadın uzun ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. Eğer saçlarınız uzamıyor ve hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsanız bu yazımızdaki bilgiler çok işinize yarayacak. Bemiks ampülleri ile saçlarınızın hızlıca uzamasını sağlamak mümkün. Bu ampüllerin içinde ne olduğunu merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Saç bakımınız ve sağlıklı saçlar için gerekli olan B vitamini içeren kapsüllerdir bunlar.  Saçlarınızın dökülmesini ve kırılmasını engelleyen bu ampüller sayesinde saçlarınız kırılmayacak ve hızlıca uzayacak. Eğer bu ampülleri denemek isterseniz her eczanede kolayca bulabilirsiniz. Sadece 5 tl ödeyerek satın alabileceğiniz bu bemiks ampüllerin saç uzatmada oldukça başarılı olduğunu göreceksiniz. Yapılan araştırmalar sonucunda bemiks ampüllerin saçlar üzerinde iyileştirici etkisi olduğu görülmüş. 1 ay süreyle kullanmanız halinde saçlarınızdaki farkı görmek çok da zor olmayacaktır. Evinizde basitçe uygulayabileceğiniz bemiks ampüller saçlarınızı 10 günde 1 cm kadar uzatacaktır.

Bemiks Ampul İle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Deneyenlerin genellikle olumlu sonuç olduğu by ampülleri nasıl kullanmanız gerektiği konusuna değineceğiz. Bu bir kürdür ve düzenli olarak uygulamanız gerekir. Cezveye 1 çay bardağı su koyarak içine bir yemek kaşığı sinemaki otu koyduktan sonra demleyin. Demlendikten sonra sinemakiyi süzüp içerisine bir çay kaşığı badem ve 1 ampül bemiks ekleyin. Bu karışımı saçlarınız parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Bekleme süresince dilerseniz saçlarınızı bone ile de sarabilirsiniz. Bu kürü haftada bir kez tekrarlamanız halinde en geç 1 ay içerisinde gözle görülür bir değişiklik olacaktır.

Üstteki küre ek olarak eğer saçlarınız ayda 10 cm’ye yakın uzasın istiyorsanız başka bir kür tavsiyemiz daha var. Bir çay bardağı suyu kaynatıp yine içine bir çay kaşığı sinemaki koyarak demleyebilirsiniz. Sonrasında karışımı süzüp içerisine bir ampül bepanthen, bir ampül bemiks, bir ampül redoks ve bir çay kaşığı badem yağı ekleyin. Bu formülü saçlarınızda iki saat kadar bekletip sonrasında yıkamanız yeterli olacaktır.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir