Bayanlar İçin Bordo Renk Kombini! Bordo Renk Nasıl Kombinlenir?

Bordo renk çok sevilirken çok fazla tercih edilmeyen bir renk. Bunun nedeni ise kombinleme konusunda oldukça farklı şeyler söylenmesi. Bordo renk hangi renklerle kombinlenir, nelere dikkat etmek gerekir, ne türk aksesuarlar tercih edilmeli gibi sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz.

Bordo rengin anlamı nedir?

Kırmızının canlılığı yerine asaleti ve zerafeti simgeleyen bu rengi her mevsimde ve her türlü aksesuarda da tercih edebilirsiniz.

Bordo elbise nasıl kombinlenir nasıl giyilir?

Kış aylarının şiddetli soğuğunu hissettiğimiz şu günlerde havaya uygun olarak yapabileceğiniz en iyi seçim trikolar olacaktır. Trikolar içinde en sevilen parçalar olan elbiseler de tercihlerimizin başında yer alıyor. Fotoğrafta gördüğünüz şekilde triko elbiseleri siyah şal veya baş örtüleriyle kombinleyebilirsiniz. Eğer koyu renkleri bir arada kullanmayı sevmiyorsanız krem renk de bordo ile kullanılabilecek güzel bir renktir.

Bordo ile uyumlu renkler nelerdir?

Bize en çok sorulan sorulardan biri de bordoyu hangi renklerle birlikte kullanabileceğiniz. Fotoğrafta gördüğünüz gibi bordo rengi oldukça cesur bulunan beyaz renk ile bile kombinleyebilirsiniz. Bordo renk kıyafete hangi renk şal uyar hangi renk çanta kullanmalıyım diye düşünmekten vazgeçin. Bordo bu anlamda bir kurtarıcı görevinde. Hangi rengi seçerseniz seçin bordo ile uyum içerisinde olacak ve sizi şık gösterecektir. Dilerseniz tek renk ve mat bir aksesuar, dilerseniz de son dönemlerde oldukça popüler olan çok renkli parlak şallar kullanabilirsiniz.

Bordo renk pantolon kombinleri nasıl yapılır?

Tesettür modasında en çok kullanılan parça olan pantolonları nasıl kombinlemeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bordo renkli pantolonların üzerine tesettür giyime uygun olarak uzun tunikler seçmelisiniz. Fotoğrafta gördüğünüz üzere bordo pantolonun üzerine tercih edilmiş beyaz uzun tunik oldukça şık durmaktadır. Böyle bir zıtlıktan hoşlanmıyorsanız bordonun birkaç ton açığı tunik ya da bluzlar da tercih edebilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

  1. sana kırmızı çok yakışıyor 🙂 böyle güzel paylaşımlar için teşekkür ederiz pelinay.com ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir