Apple Watch Series 7 Özellikleri Nelerdir?

Apple; Eylül ayında yapılan bir etkinlikle bu yılın yepyeni ürünlerini tüm dünyaya tanıtmıştı. En az iPhone13 ailesi kadar merakla beklenen Apple Watch Series 7 birçok kişinin hayalini süslüyor. Bu ürüne sahip olmak isteyenlerin sayısı pek az değil!

Apple Watch Kıbrıs için Series 7 Neler Vaat Ediyor?

Tüm dünyada olduğu gibi kıbrıs kullanıcıları için Her şeyden önce, bir önceki modele kıyasla yapılan tasarımsal değişiklik dikkat çekiyor. Watch serisi için beklentiler düz kenarlar idi. Fakat, düz kenarlı bir tasarım yok! Yine de göze çarpan tasarımsal değişikliğin olduğunu söylemek gerekir. Örneğin, ürünün ekran boyutu bir hayli büyümüş. 40mm’den 41mm’ye çıkartılan ekran boyutunun yanı sıra daha büyük olan varyantın boyutu ise 44mm’den 45mm’ye çıkartılmış. Önceki modele kıyasla yüzde 70 daha parlak olabilen ekran beklentileri en iyi şekilde karşılayacak gibi duruyor.

Apple; eleştiri alan beyaz yazıların sönük kalması problemini Series 7 ile çözmüş gibi duruyor. Bir başka deyişle, beyaz tonlar, artık yüzde 70’e kadar daha parlak hale gelmiş durumda! Bu sayede, okunabilirlik oranları yükseltilmiş. Bunun yanı sıra, su ve toz geçirmezlik konusunda önceki modellere kıyasla kendisini geliştirmiş bir ürün!

Apple Watch Series 7 hakkında merak edilenlerden birisi de ürünün pil performansının ne olacağı! Bu noktada, yeni neslin yalnızca tek şarjla 18 saate kadar uzanan sorunsuz kullanım vaat ettiğini söylemek mümkündür. Buna ek olarak, Type-C ile yüzde 30 daha hızlı şarj imkanı da sunuluyor. Apple; ürünün büyüyen ekranı ile beraber güç tüketiminin artacağını tahmin ediyordu. Bu yüzden, daha büyük batarya yerine daha hızlı şarj olabilen bataryayı tercih ederek bu sorunu çözmeyi hedefledi.

Apple Watch Series 7 Nasıl Bir Ürün?

Ürünün tasarım detaylarının ne olacağı da merak ediliyordu. Apple; renk seçenekleri konusunda tutucu davranmayı seven bir firma! Gümüş, siyah, kırmızı, yeşil, mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneği sunuluyor. Sonuç olarak, herkesin beğenilerine uygun renklerin olduğunu söylemek gerekir.

Apple Watch Series 7; tasarım ve teknik özelliklerinin dışında yepyeni uygulamalara yer vermesiyle de beğeni topluyor. Açık havada yapılan bisiklet sürüşlerinde geçerli olacak yeni özellik herkesi çok şaşırtacak. Series 7 kullanıcısı; bisiklet modunda kaza yaptığı takdirde saat bunu algılayarak durumu vakit kaybetmeden servise bildirecek. Bunun yanı sıra, mola verildiğinde veya ışık görüp durulduğunda Series 7 devreye girerek antrenmanı duraklatacak.

Sonuç olarak, bu ürünün fiyat performans oranı bakımından harika bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/apple-watch-seri-7-45mm

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir