3 Parçalı Penil Protez

Mutluluk çubuğu, ilk ortaya çıkışından bu yana mucizevi etkisi ile her daim gündemde olan bir iktidarsızlık tedavisidir. Özellikle ereksiyon sorunu yaşayan erişkin erkeklerin kurtarıcısı olarak kesin ve kalıcı çözüm üretmektedir. Penil protez, penise cerrahi olarak yerleştirilen bir implant türüdür. Yapısal olarak serttir veya sertleşmeye eğilimlidir. Doğal olarak penisi dolgunlaştırır ve ereksiyon sağlar.

Kullanımı çok kolaydır ve dışarıdan bakıldığında gerçek bir penisten ayırt edilemezler. İşlevsel bir bakış açısından, daha da iyi olduğu söylenebilir. Mutluluk çubuğunun farklı modelleri mevcuttur. En gelişmiş türü 3 parçalı penil protez modelidir. Bu mucizevi tedavi yöntemini daha iyi tanıyabilmek için protez çeşitlerinden bahsetmek doğru olacaktır.

Şişirilebilir Penis Protezleri

Şişirilebilir mutluluk çubuğu nedir? Bu penil protezlere iki ve üç farklı bileşenden oluştuğu için şişirilebilir penil protezler denir. İki parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu yalnızca iki parçadan oluşur; takılı silindirler ve birleşik bir hazne ve pompa. Pompa karnın arkasına yerleştirmek yerine, skrotuma yerleştirilir. İki parçalı protezin avantajı, ameliyatın daha kısa ve daha az komplike olması ve midede cihaz parçası olmamasıdır. İki parçalı protezin dezavantajı, küçük rezervuarın bazı erkekler için yeterli ereksiyon oluşturmamasıdır.

3 Parçalı Penil Protez Nedir?

3 parçalı penil protez, 2 parçalının daha gelişmiş modelidir. Şişirilebilir çubuklar aynı şekilde penis içerisine yerleştirilir. Farklı olan kısmı pompa ve sıvı rezervuarının farklı yerlerde olmasıdır. 2 parçalı da ki gibi birleşik bir pompa ve depo yoktur. Skrotum içerisine pompa konulurken, sıvı rezervuarı hemen karın arka duvarına yerleştirilir. Bu sayede daha büyük sıvı deposu sayesinde 3 parçalı penil protez daha sert daha dik bir ereksiyon oluşturur. Bu bakımdan maksimum işlevi ile en gelişmiş mutluluk çubuğu türüdür.

Şişirilebilir Protezler Nasıl Kullanılır?

Protezi şişirmek için pompaya basmak yeterlidir. Bir pompa, bir hazneden penisin silindirlerine salin(tuzlu su) solüsyonu pompalar ve ereksiyon sağlamak için onu şişirir. Pompanın altındaki tahliye vanasına basmak, sıvıyı rezervuara geri getirecek, penisi boşaltacak ve normal sarkık durumuna geri döndürecektir.

Protez Takılı Olduğu Belli Olur Mu?

Protez taktıran erkekler, penisin alt kısmının skrotumla birleştiği alt karın bölgesinde veya penisin hemen üstünde küçük bir yara izi görebilirken, başkalarının bir erkeğin şişirilebilir Mutluluk çubuğu olduğunu söylemesi pek olası değildir. Penil protezler kol veya bacak protezleri gibi değildir. Vücut dışında herhangi bir parçası yoktur. Tamamen doku içerisine yerleştirilen protezler olduğundan dışarıdan bakıldığında fark edilmesi imkansızdır.

Mutluluk Çubuğu Zevki Etkiler mi?

Mutluluk çubuğu, cildin penis üzerindeki hissini veya erkeğin orgazm yeteneğini etkilemez. Bunun da boşalma üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bununla birlikte, Mutluluk çubuğunun yerleştirilmesi, doğal sertliği ve zevki taklit eder. Erkekler genellikle implant şişirildikten sonra bu gücü korumak için ekstra çaba göstermezler.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir